Hakkımızda

 

1985 yılında kurulan ve iç giyim sektörünün en önemli oyuncularından olan gurubumuz yeniliklerin öncüsü olarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Gurubumuz kurulduğu günden bu yana özellikle üretim ve ihracat alanında elde etmiş olduğu başarılar ve oluşturduğu markalar ile sektöre güç katmış bulunmaktadır. 35 yılın getirmiş olduğu deneyim ve yenilikçi bakış açısı dijital dönüşüm çağının da yakalanması ile ticaretini farklı platformlara taşımıştır. Günümüz dünyasının en önemli ticari mecralarından olan e-ticaret alanına Lafonse markası ile giriş yapan markamız her alanda olan iddiasını bu alana da aktarmıştır.  

Hedef 

Bugüne kadar sektöre birçok önemli marka kazandırmış olan gurubumuz Lafonse markası ile e-ticaretin en önemli oyuncularından birisi olmayı hedeflemektedir. Günümüz teknoloji dünyasının tüm yeniliklerini yakından takip ederek sektörün bu alandaki öncülerinden olarak, değerli müşterilerimiz ile bu dinamizmi paylaşmak istiyoruz. Modanın takip edilemez dinamizminin dijital dünya ile olan uyumunu Lafonse markası altında rahatlıkla takip edebileceksiniz.  

Misyon

 

Lafonse markası olarak misyonumuz sektörün lideri ve ülke ekonomisinin en önemli oyuncularından birisi haline gelmektir. Dünya trendlerini yakından takip ederek dünya ile uyumlu dinamik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.   

Vizyon 

Moda Dünyası ve Dijital Dünyanın dinamiklerini bir araya getirip müşterilerimiz için vazgeçilmez bir deneyim sunmak.